לפני כשנה  הצגתי בגלריה "פריסקופ" את התערוכה "Joie de Vivre". התכשיטים שהצגתי בתערוכה היו מאוד אקספרסיביים, גדולים ומרשימים. את התכשיטים יצרתי באטרף של עשייה כמעט בלתי נשלטת. זה היה משהו בתוכי שביקש לצאת… התחלתי בתכשיטים קטנים וככל שהתקדמתי בתהליך היצירה התפרעתי יותר ויותר. התכשיטים הפכו לאוביקטים ועיצבו את עצמם באמצעותי.

זאת היתה חוויה כמעט מיסטית. הייתי לוקחת חומרים ליד ובלי סקיצה, בלי מחשבה מקדימה- היו החומרים הופכים לתכשיט מושלם…משהו שעד היום קשה לי להבין! חלק מהתכשיטים היו שקופים והצגתי אותם על גבי מנקן עשוי מפיברגלס חצי שקוף עם תאורה פנימית.

האפקט שהתקבל היה מרתק. החומרים בהם השתמשתי היו חומרים פשוטים ולא יקרים, חלקם ממוחזרים וחלקם לוקטו במקומות שונים בעולם, בעיקר בשווקי פשפשים או בירידים בכל מקום אפשרי.

תמונות בתערוכה בפריסקופ

לרגל התערוכה הוצאתי קטלוג (הערה: הקטלוג עולה לאט ואפשר לדפדף בו באמצעות החץ למעלה) שנפתח כמניפה וכולל סגמנטים שכל אחד מהם הוא חלק מהתכשיט ובפריסה התחברו כל החלקים יחד לתמונה שלמה.

בצד החיצוני של המניפה הופיע תכשיט שלם שהורכב מחלקי התכשיט ובצד הפנימי היו קטעי טקסט שאת חלקם כתבתי ואת חלקם ציטטתי וכולם הצטרפו למשהו שניתן לקרוא לו "דיוקן אישי". את הקטלוג הנפלא עיצבה אחייניתי המוכשרת עינת שפילקה ואת התערוכה עצמה עיצב בעלי דן רז

תכשיטים מוארים בפריסקופ

שגם צילם את כל התמונות של התכשיטים. לטובת כל מי שהחמיץ- הנה הקטלוג ותמונות מהתערוכה Joie de Vivre