בשבת האחרונה 24 במרץ, התקיים בביתנו אירוע בית היוצר. זו השנה השלישית שאנחנו משתתפים באירוע הנערך מדי שנה בכפר-סבא, כשבועיים לפני חג הפסח. דני מציג ציורים שלו ואני מציגה תכשיטים. יום לפני האירוע דני תלה את  הציורים שלו על הקירות ואני הנחתי את התכשיטים שלי על שולחן האוכל. בגלל שמשטח התצוגה היה שולחן האוכל, החלטתי ללכת עם זה עד הסוף והצגתי את התכשיטים שלי בתוך צלחות.

בשעה 10:15 בבוקר הופיעו ראשוני המבקרים ובשעה 18:45 עזבו האחרונים. לאכול כמעט לא הצלחנו ומרוב נשנושי ה'במקום'- כאבה לי אחר כך הבטן.

מסקנות מבית היוצר 2012:

כל המבקרים ללא יוצא מן הכלל באו קודם כל להתרשם מהבית ומדייריו. עשינו רושם טוב. תודה.

כולם פרגנו מכל הלב ונתנו לאגו שלנו "בוסט" רציני. זה עוד אף פעם לא הזיק לאף אחד.

כמעט כל מי שבא לראות את הציורים של דני- מצייר בעצמו ובא  לראות איך מצייר הקולגה.

רוב אלה שבאו לראות תכשיטים שלי – ראו או שמעו על התכשיטים האלה כבר קודם והן חושבות שהתכשיטים שלי מתאימים רק לאירועי שטיח אדום, ועם זה קשה לשלם במכולת.

רוב המבקרים היו מבקרות וזאת סוגיה בפני עצמה (למה בכל הרצאה, יום-עיון, תערוכה, סדנא וכד' שאני מגיעה אליהם, הרוב הן נשים?- תשובות יתקבלו בברכה)

האינטרקציה עם המבקרים היתה נינוחה ונעימה. יום האביב ששרר אתמול עשה אפגרייד רציני לכל האירוע, כי אפשר היה לשבת בגינה. הרבה אנשים שלא פגשנו מזמן באו לברך ולהתברך. היו גם כמה פגישות מרגשות בין אנשים שנפגשו אצלנו אחרי שלא ראו זה את זה שנים.

המכירות לא היו משהו- אבל זה כנראה בגלל שגם דני וגם אני מחשיבים את עצמנו לסוחרים גרועים במיוחד . כן. יש קבלות.

בסוף היום נפלנו מהרגליים ונשבענו שזאת הפעם האחרונה. אבל ככה בדיוק אמרנו גם בשנה שעברה.

והנה התמונות. תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים- כבר אמרתי? כל הצילומים של דן רז, צלם הבית.